Нам 65 років

16 квітня 2014 року виповнюється 65 років ПАТ „КИЇВМЕТРОБУД”- провідному спеціалізованому багатопрофільному підприємству України з комплексного будівництва метрополітену, тунелів різноманітного призначення, спеціальних підземних споруд, мостів, шляхопроводів, об’єктів гідротехнічного, комунального, житлового будівництва.

За ці роки в м. Києві побудоване прекрасне підземне місто, прокладено – 74 км ліній з 52 діючими станціями. А також десятки кілометрів каналізаційних колекторів, водоводів гідростанцій, підземних торгівельно-розважальних комплексів, підземних пішохідних переходів, житлових будинків, виробничих та адміністративних споруд різного призначення.

Крім того в різних містах і регіонах України та країнах СНД побудовано більше 100 кмтунелів: автошляхових, гідротехнічних, трубопровідних, комунальних, пішохідних та спеціальних, переважно в складних інженерно-геологічних умовах.

ПАТ „Київметробуд” став першопрохідником з освоєння підземного простору міст для створення громадських об’єктів – створені торгові площі в підземних переходах під вулицями та площами міста. А найбільш масштабним будівництвом є спорудження надземної та підземної частини суспільно-культурного центру на Майдані Незалежності в центрі столиці України м. Києві.

Праця колективу „Київметробуд” вкладена і при спорудженні підземного комплексу найбільшої в Європі ( шостою за масштабом у світі) Дністровської гідроакумулюючої станції.

Фахівці ПАТ „Київметробуд” мають високий авторитет як в Україні так і за її межами.

Завдяки вашій наполегливій праці стало можливим майже кожен рік вводити нову станцію метрополітену у м Києві.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>