Парк техніки та механізмів

Парк техніки та механізмів

АТ «Київметробуд» має великий парк техніки, що успішно зарекомендувала себе на будівельних майданчиках.

Для спорудження метрополітену і тунелів Київметробуд має необхідне устаткування:

– три механізовані прохідницькі комплекси: два з грунтовим при вантаженням вибою фірми «Wirht» і фірми «Herrenkneht» та комплекс з пневматичним при вантаженням вибою фірми «Wirht», для проходки в слабких водо насичених грунтах.

– Механізовані комплекси КМ-24-0 для спорудження перегінних тунелів діаметром 5,65 м. у середньо стійких породах способом «обтиснення оброблення в породу» ;

– два механізовані комплекси діаметром 3,6 м. для спорудження тунелів у стійких породах середньої міцності, та середньо-обводнених породах, а також пісках і глинах із включенням гравійно-галькових відкладень і валунів.

– бурові установки для спорудження тунелів у стійких міцних породах.

Для перевезення вантажів використовуються вантажні автомобілі: TATRA, MAN, Краз, Камаз, Зіл різних типів призначення – самоскиди, сідлові тягачі, бетонозмішувачі та спеціальні. Для перевезення людей маємо автобуси ПАЗ, КАВЗ, ГАЗ. Також є легкові автомобілі.

Для навантаження-розвантаження вантажів, переміщення на будівельних майданчиках використовуються крани різної вантажопідйомності, 16-50 тон.

Розробка та навантаження ґрунтів виконується бульдозерами, екскаваторами та навантажувачами різної потужності та ємкістю ковша.

Види діяльності:

– Перевезення вантажним автотранспортом (бортові, самоскиди, тягачі)

– Послуги будівельних машин і механізмів (екскаватори, автокрани, крани на гусеничному та пневматичному ходу, бульдозери, навантажувачі)

– Виконання земляних робіт. Перевезення бетону спецавтотранспортом.

– Надання в оренду приміщень та відкритої території під стоянку.