Призначення нового генерального директора ПАТ “Київметробуд”

27 квітня 2018 року, відповідно до заяви Петренка Володимира Івановича, наглядовою радою ПАТ «Київметробуд», було ухвалено рішення звільнити Петренка Володимира Івановича з посади генерального директора ПАТ «Київметробуд» 30 квітня 2018 року узв’язку з закінченням дії трудового договору та обрати генеральним директором ПАТ «Київметробуд» Метелицю Олександра Миколайовича.

За своє життя Петренко В.І., майже 50 років пропрацював у структурі Київметробуду, 31 рік з яких був його незмінним очільником, отримав звання Кандидата технічних наук, Академіка Академії будівництва України.

За участю Петренка В.І., з 1969 року, здано в експлуатацію 60,5 км ліній та 42 станції Київського метрополітену. Петренка В.І. є володарем почесних звань «Заслужений будівельник України», «Почесний громадянин м. Києва», почесної відзнака Президента України, орденів «За заслуги» ІІ ступеня та І ступеня, ордену «Знак Пошани», звання «Герой України» з врученням ордена Держави.

Трудовий шлях нового керівника, Метелиці Олександра Миколайовича, почався у 1995 році, на посаді гірничого майстра однієї з будівельних дільниць Київметробуду, одразу після закінчення Українського транспортного університету, де він отримав спеціальність інженера з будівництва мостів і тунелів. Тож це людина не зі сторони і також метробудівець, який причетний до будівництва та пуску перших поїздів на 22,8 км ліній та на 15 станціях Київського метрополітену, а також на інших важливих об’єктах Київметробуду.

Метелиця О.М. у 2004 році нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Бажаємо успіху та трудових звершень новому керівнику.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>