Увага! Спроба рейдерського захоплення.

Повідомляємо, що вже вдруге, 21 січня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань всупереч чинній Ухвалі Господарського суду Київської області по справі № 911/3136/19 від 19.12.2019 року було внесено запис про незаконну зміну Генерального директора ПАТ «Київметробуд».
Попередня спроба зміни генерального директора, яка відбулась 27 грудня 2019 р., вже була відмінена наказом Міністра юстиції #4296/5 від 28.12.2019, але Приватний нотаріус Змисловська всупереч чіткій забороні змінювати директора товариства, що встановлена ухвалою суду, зареєструвала чергового незаконно обраного директора товариства.
Дані дії є ні що інше, як прояв тривалої спроби рейдерського захоплення Товариства Микитасем, прямого та незаконного втручання у господарську діяльність ПАТ «Київметробуд» з метою заволодіння та розтрати наявних у Товариства активів та коштів. 
Правову оцінку діям таких осіб мають дати суди та правоохоронні органи за результатами розгляду відповідних заяв, поданих акціонерами та Товариством  з метою захисту їх  порушених інтересів.   
Нагадуємо, що 17 грудня 2019 року  була спроба рейдерського захоплення управління Товариством шляхом проведення позачергових зборів акціонерів Товариства особами, які не мали на те повноважень та з численними грубими порушеннями чинного законодавства України.
Не зважаючи на поширювані неправдиві заяви, Товариство працює в штатному плановому режимі і виконує взяті на себе зобовязання перед замовниками, включно з зобов’язаннями по будівництву двох станцій метро Сирецько-Печерської ліній на житловий масив Виноградарь. Метро будується у відповідності до строків та видів робіт, визначених договором до виконання в період з 2018 по 2021 роки.   
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства.

 

МЕТРО В КИЄВІ БУТИ!

З огляду на з’явлення останнім часом  неправдивої інформації щодо ПАТ «Київметробуд» та стану будівництва метро на Виноградар для шановних  киян та гостей міста, наша компанія заявляє.


17 грудня 2019 року  Токарєв О.М., як один із акціонерів ПАТ «Київметробуд», за юридичного та фактичного  сприяння адвокатського об’єднання «Ільяшев і Партнери» зробив незаконну спробу проведення загальних зборів акціонерів та подальшого призначення нового генерального директора підприємства. Сьогодні дане питання вже є предметом розгляду суду, який, сподіваємося, найближчим часом зробить оцінку таким діям. За фактом незаконних дій у Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо спроби зміни генерального директора порушено кримінальну справу.


Товариство, решта акціонерів та трудовий колектив виважено та помірковано ставляться до таких спроб незаконних дій та продовжує чесно та сумлінно виконувати свою роботу.


Ми хочемо запевнити суспільство, що не дивлячись на спроби скомпрометувати роботу наших працівників Товариство працює в штатному режимі: всі системи, включно з технологічними ланцюжками,  функціонують нормально, люди і техніка на всіх будівельних майданчиках активно працюють, метро будується з дотриманням графіку, про що можна пересвідчитися в будь-який день на будівельному майданчику.


За останній рік ми пройшли довгий та тернистий шлях відновлення роботи ПАТ «Київметробуд». Після задоволення заяви пана Метелиці (який намагається знов очолити компанію) щодо складання його повноважень генерального директора ПАТ «Київметробуд» за станом здоров’я у 2018 році товариством було погашено понад 20 млн грн заборгованості по заробітній платі, відновлено виконання раніше укладених договорів, отримано новий портфель замовлень, в тому числі щодо будівництва метро на Виноградар.


Ми виконали одну із надважких задач – не тільки відновили  колектив професіоналів, які змушені були вже звільнитися та шукати нову роботу з причин великої заборгованості із заробітної плати, але і посилили його новими кадрами. Бо будь-який бізнес, будь-які амбітні плани приречені на поразку, якщо у них відсутня основа -   люди, які втілюють всі ідеї в життя. 


Сьогодні саме ці люди кожного дня працюють на благо киян та міста. Вони будують нову гілку метро яку так довго очікували кияни!


Так! Злагоджено працююча компанія зазвичай може стати об’єктом для нападу та спекуляцій лише з єдиною метою – отримання доступу до фінансових ресурсів. Але ми хочемо підкреслити, що в жодному випадку не збираємося порушувати плани щодо будівництва метрополітену та обіцяємо  метро на Виноградар киянам!


Дякуємо нашому колективу за його самовіддану та професійну роботу! 

УВАГА стопфейк! Рейдери розповсюдили неправдиву інформацію щодо ПАТ «Київметробуд»
Сьогодні у деяких ЗМІ з’явилися публікації про звільнення директора ПАТ «Київметробуд» Василя Кобіля. Підприємство офіційно заявляє, що керівник працює на своїй посаді і продовжує виконувати роботу.
«Задля своїх інтересів рейдери дискредитують моє ім’я та ділову репутацію і замовляють фейкові матеріали. Але ми робитимемо все, щоб не допустити захоплення підприємства, яке відповідально працює для міста і реалізовує, напевне, найважливіший інфраструктурний об'єкт – метро на Виноградар», - заявив директор ПАТ «Київметробуд» Василь Кобіль.
Нагадаємо, що 17 грудня у публічному акціонерному товаристві «КИЇВМЕТРОБУД» відбулася спроба рейдерської атаки. Це сталося під час проведення позачергових зборів акціонерів. Використовуючи підроблений пакет документів, за підтримки загону «тітушок», було здійснено спробу встановити контроль над підприємством.
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства та зупинки будівництва метрополітену для столиці.
Увага! Спроба рейдерського захоплення.
Вчора, 17 грудня 2019 року,  під час проведення позачергових загальних зборів акціонерів, на ПАТ «КИЇВМЕТРОБУД» здійснено спробу рейдерського захоплення. 
Використовуючи підроблений пакет документів, за підтримки загону «тітушок», було здійснено спробу встановити контроль над підприємством.
«На даний момент ми робимо все можливе, щоб захистити підприємство від рейдерського захоплення. Ми закликаємо правоохоронні органи звернути увагу на неправомірні дії з боку зацікавлених осіб. Ми маємо чітке розуміння, що підприємство, яке наразі задіяне в великому інфраструктурному проекті, що фінансується за рахунок бюджету, є ласим шматком для людей, які звикли до розкрадання державних коштів», - зауважив генеральний директор ПАТ «Київметробуд» Василь Кобіль.
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства.
Київметробуд: зроблено на віки

        ПАТ «Київметробуд» - єдина в Україні організація, яка за 70 років свого існування створила на підземному просторі столиці України ще одне місто. Швидкісні транспортні магістралі з’єднують найвіддаленіші райони Києва. Станції метрополітену викінченої і зручної для людей архітектури споруджені на оптимальних пунктах житлових, промислових і адміністративних районів мегаполісу, яким є Київ.

        74 кілометри тунелів і 52 станції – за цими досягненнями в біографії Київметробуду – труд декількох поколінь прохідників, механізаторів, інженерно – технічних працівників.

        У 1949 році, коли ще не всі рани війни загоїла столиця України, перші бригади метробудівців пішли на штурм підземних горизонтів. Через 11 років після початку будівництва було відкрито першу дільницю метро з п’ятьма станціями – «Дніпро», «Арсенальна», «Хрещатик», «Вокзальна», «Університет». Третій в країні метрополітен запрацював, прийняв перших пасажирів.

  Визначній події поети і композитори присвячували пісні:

 

І летять і летять вагони

Ще хвилина і Дніпро…

Із піснями у розгоні

Наше київське метро.