НОВИНИ
Останні новини нашої компанії.
ІНВЕСТОРАМ
Інформація для інвесторів та акціонерів.
ЛІЦЕНЗІЯ
ПАТ «Київметробуд» має сертифікат якості ISO 9001:2008
НАГОРОДИ
Нагороди нашого підприємства.
Першу чергу ремонту станції метро «Святошино» - завершено!

Оновлена станція стала більш зручною, сучасною та безпечною. Відремонтовано платформу, основні приміщення та один з двох вестибюлів. Встановлено нову вхідну групу. Пасажири з обмеженими можливостями відтепер мають змогу скористатися ліфтом, а смуги тактильної плитки допоможуть людям з вадами зору більш зручно пересуватись станцією. 
Новітні системи відеоспостереження, оповіщення та протипожежної сигналізації...
У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.

Плани побудови двох нових станцій «Мостицької» та «Проспекту Правди» продемонстрували Президенту України Петрові Порошенку, Віце-Прем’єр-міністру України Геннадію Зубку та меру столиці Віталію Кличко на будівельному майданчику біля станції метро «Сирець», з якого розпочались основні будівельні роботи. Зараз, зокрема, там працюють над розкриттям монтажно-демонтажної шахти та підготовкою до облаштування підіймального

У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.

Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар!

На даний час працівниками ПАТ «Київметробуд» проводяться роботи по облаштуванню будівельних майданчиків, необхідних для початку основних робіт. Зокрема підготовлено дві дільниці, одна з яких знаходиться поблизу станції метрополітену «Сирець», інша на перетині вул. Межової та вул. Північно-Сирецької.

 

Обидві ділянки призначенні для монтажних робіт обладнання, що буде задіяне під час побудови підземної лінії метро та станціі «Мостицька», зокрема тунелепрохіднецького механізованого комплексу Herrenknecht.


Наразі ведуться роботи з демонтажу перекриття існуючого ствола метроплітену, глибиною понад сорок шість метрів та діаметром більше десяти. Вже встановлено огорожі та виконується тимчасове електрозабезпечення. Наступним кроком буде підготовка до влаштування тимчасових доріг. Враховуючі те, що частину робіт заплановано в зоні парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Сирецький Гай», що входить до природно-заповідного фонду України, наступні етапи будівництва пов’язані з отримання дозволів відповідних державних органів.


Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар! Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар! Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар!
Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар! Підготовчі роботи до початку будівництва метро на Виноградар!


Метро на Виноградар бути!
На виконання  програми соціально-економічного розвитку столиці, затвердженої Київською міською радою, ПАТ "Київметробуд" будуватиме нову гілку метро на Виноградар.

КП "Київський метрополітен" уклало договір на будівництво метро на Виноградар з переможцем тендеру - ПАТ "Київметробуд"....


Спростування недостовірної інформації!

Спростування недостовірної інформації!

 Спростування недостовірної інформації!

15.11.2018 на пленарній сесії Київської міської ради ряд депутатів заявили про рейдерське захоплення ПАТ "Київметробуд".
У зв’язку з цим ПАТ «Київметробуд» офіційно заявляє, що поширена інформація є завідомо неправдивою та не відповідає дійсності.
Заяви депутатів підприємство розцінює як відкрите лобіювання інтересів третіх осіб шляхом тиску на Київську міську владу з метою зірвати результати тендеру і  не допустити ПАТ «Київметробуд» до будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар та заблокувати господарську діяльність підприємства..
ПАТ «Київметробуд»залишає за собою право скористатися всіма доступними правовими механізмами захисту, включно зі зверненням до правоохоронних органів щодо виявлення ознак кримінальних правопорушень в зазначених вище діях депутатів та наявності в них корупційної складової в інтересах третіх осіб.

Компанія звертається з проханням до ЗМІ не сприяти поширенню непідтвердженої інформації про наше підприємство


Хід виконання робіт станції "Святошино"
Наразі продовжуеться   капітальний ремонт станції "Святошино" Київського метрополітену, з ходом  якого ви можете детальніше ознайомитись у фото- репортажі Олега Тоцького, за що йому окрема подяка. 

З Днем будівельника


 

Призначення нового генерального директора ПАТ "Київметробуд"

27 квітня 2018 року, відповідно до заяви Петренка Володимира Івановича, наглядовою радою ПАТ «Київметробуд», було ухвалено рішення звільнити Петренка Володимира Івановича з посади генерального директора ПАТ «Київметробуд» 30 квітня 2018 року узв'язку з закінченням дії трудового договору та обрати генеральним директором ПАТ «Київметробуд» Метелицю Олександра Миколайовича.

 

За своє життя Петренко В.І., майже 50 років пропрацював у структурі Київметробуду, 31 рік з яких був його незмінним очільником, отримав звання Кандидата технічних наук, Академіка Академії будівництва України.

За участю Петренка В.І., з 1969 року, здано в експлуатацію 60,5 км ліній та 42 станції Київського метрополітену. Петренка В.І. є володарем почесних звань «Заслужений будівельник України», «Почесний громадянин м. Києва», почесної відзнака Президента України, орденів «За заслуги» ІІ ступеня та І ступеня, ордену «Знак Пошани», звання «Герой України» з врученням ордена Держави.

 

Трудовий шлях нового керівника, Метелиці Олександра Миколайовича, почався у 1995 році, на посаді гірничого майстра однієї з будівельних дільниць Київметробуду, одразу після закінчення Українського транспортного університету, де він отримав спеціальність інженера з будівництва мостів і тунелів. Тож це людина не зі сторони і також метробудівець, який причетний до будівництва та пуску перших поїздів на 22,8 км ліній та на 15 станціях Київського метрополітену, а також на інших важливих об’єктах Київметробуду.

Метелиця О.М. у 2004 році нагороджений орденом "За заслуги” ІІІ ступеня.

 

Бажаємо успіху та трудових звершень новому керівнику.

Пуск другої нитки головного каналізаційного колектора м. Києва.

ПАТ "Київметробуд" завершив будівництво другої нитки головного каналізаційного колектора, що замінить в експлуатації старий колектор, який вже біля двадцяти років визнаний аварійним і потребував капітального ремонту.

В результаті виконанї роботи 2 листопада 2017 р., відбулася урочиста подія підняття шиберу та запуск стоків на новозбудовану нитку колектору.

  

Серед учасників та запрошених гостей були присутні Віце-прем'єр-міністр –міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Голова Київської міської державної адміністрації - КМДА Віталій Кличко, Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, Голова правління - генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький та інші.

 Будівництво колектора-дублера розпочалося у 1994 році, при будівництві об'єкту використовувалась сучасна технологія антикорозійного захисту, шляхом футерування тунелю колектора по всій довжині спеціальним поліетиленом, що дозволяє гарантувати роботу колектору не меньше 100 років. Загальна довжина колектору становить 9,7 км, діаметр – 3 м.

Завершено проходку останньої ділянки 2 нитки головного канализаційного колектору у м. Києві

Завершено проходку останньої ділянки колектору від камери к – №2 до камери №3 довжиною 288 м. Проходка виконувалась тунелепрохідницьким механізованим комплексом D – 3,6 м. Основна первинна оправа виконана із збірних залізобетонних кілець. Роботи виконувались в дуже складних гідрогеологічних умовах. Геологія ділянки складалась із насипних грунтів з включенням уламків залізобетону та металу, що призводило до затримки проходки.

Завершено проходку останньої ділянки 2 нитки головного канализаційного колектору у м. Києві Завершено проходку останньої ділянки 2 нитки головного канализаційного колектору у м. Києві Завершено проходку останньої ділянки 2 нитки головного канализаційного колектору у м. Києві Завершено проходку останньої ділянки 2 нитки головного канализаційного колектору у м. Києві


Назад Вперед
Наверх
01601 Київ, вул. Прорізна,8