НОВИНИ
Останні новини нашої компанії.
ІНВЕСТОРАМ
Інформація для інвесторів та акціонерів.
ЛІЦЕНЗІЯ
ПАТ «Київметробуд» має сертифікат якості ISO 9001:2008
НАГОРОДИ
Нагороди нашого підприємства.
У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.

Плани побудови двох нових станцій «Мостицької» та «Проспекту Правди» продемонстрували Президенту України Петрові Порошенку, Віце-Прем’єр-міністру України Геннадію Зубку та меру столиці Віталію Кличко на будівельному майданчику біля станції метро «Сирець», з якого розпочались основні будівельні роботи. Зараз, зокрема, там працюють над розкриттям монтажно-демонтажної шахти та підготовкою до облаштування підіймального обладнання і спуску технологічного обладнання.

Упродовж двох років Київметробуд має збудувати дві станції метро на Виноградар, будівництво станцій «Мостицька» та «Проспект Правди» коштуватиме майже 6 мільярдів гривень.

Важко переоцінити значення нового об’єкту для столиці та держави, тож перші особи держави та міста побажали колективу метробудівців успіхів у його реалізації.

У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.У Києві презентували проект будівництва метро на Виноградар.

01601 Київ, вул. Прорізна,8