НОВИНИ
Останні новини нашої компанії.
ІНВЕСТОРАМ
Інформація для інвесторів та акціонерів.
ЛІЦЕНЗІЯ
ПАТ «Київметробуд» має сертифікат якості ISO 9001:2008
НАГОРОДИ
Нагороди нашого підприємства.
Призначення нового генерального директора ПАТ "Київметробуд"
Відповідно до рішення наглядової ради ПАТ «Київметробуд» керівництво товариством 15 червня 2020 року перейшло від Кобіля Василя Петровича до Мироненка Михайла Івановича, який до цього часу виконував обов’язки генерального директора.
Мироненко Михайло Іванович має значний досвід в управлінні великими підприємствами з виробництва будівельних матеріалів і сфери машинобудування.
У 2011 році нагороджений орденом "За заслуги” ІІІ ступеня. Бажаємо успіху та трудових звершень новому керівнику.
Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Публічного акціонерного товариства «Київметробуд»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВМЕТРОБУД (надалі – ПАТ "Київметробуд») оголошує про проведення закритого конкурсу з метою укладення договору на отримання аудиторських послуг відповідно до міжнародних стандартів аудиту серед аудиторських компаній, що були відібрані з Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, що включені до Розділу суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.


 

1. Замовник:

1.1 Публічного акціонерного товариства «Київметробуд»

1.2. Код за ЄДРПОУ 01387432

1.3. Місце знаходження:

- юридична адреса: 08135, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, село Чайки, Валентини Чайки, 16. Міжміський код, телефон та факс: (044)408-65-56, (044)408-65-56;

- адреса для листування 03065, Киев-65, вул. Світлогірська, 2/25, телефон: +38(044)299-42-25, e-mail: metrobud@metrobud.kiev.ua.


УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА 75-ТУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ.
 
8 – 9 травня в Україні вшановується подвиг Українського народу та його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.
8 травня – День пам’яті та примирення, встановлений Указом Президента України від 2015 року. У цей день вшанувується подвиг українського народу та висловлення поваги всім борцям проти нацизму.
9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме 9 травня підписано Акт про беззастережну капітуляцію Гітлеровської Німеччини, що стало кінцем найбільш кровопролитного конфлікту в світовій історії.
Схиляємо голови перед відважними героями, що пожертвували своїм життям заради миру у всьому світі. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.
Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги став червоний мак, який є міжнародним символом пам’яті жертв військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи з 1914 року.
 
Памятаємо.
Перемагаємо.
Якість та надійність перевірені часом!
16 квітня 2020 виповнюється 71 рік від дня створення Управління будівництва метрополітену в м. Києві - «Київметробуд».
Перша ділянка Київського метрополітену від станції «Вокзальна» до станції «Дніпро» Святошино-Броварської лінії протяжністю 5,2 км з 5 станціями була введена в експлуатацію 6 листопада 1960 року.
З моменту створення Київметробуду колективом збудовано та введено в експлуатацію три лінії метрополітену загальною протяжністю 67,6 км з 52 станціями, головний міський безнапірний каналізаційний колектору місті Києві, підземний комплекс Дністровської ГАЕС і багато інших складних та значущих об‘єктів як в Україні так і її межами!
При будівництві ліній Київського метрополітену та тунелів різного призначення колективом Київметробуду у співпраці з проектними та науково - дослідними організаціями розроблено і впроваджено в будівництво підземних споруд цілий ряд прогресивних технологічних процесів, нових конструкцій, комплексна організація гірничопрохідницьких робіт, інші досягнення науково - технічного прогресу, часто вперше в практиці світового та вітчизняного метро і тунелебудівництва.
 ПАТ «Київметробуд» здатний вирішувати складні інженерні завдання при будівництві різних споруд і будує весь комплекс споруд метрополітену, гірські, залізничні, спеціальні тоннелі та багато інших споруд різного призначення як в Україні так і за її межами.
Якість та надійність перевірені часом!
 
Оголошення про збори акціонерів

Шановні акціонери ПАТ «Київметробуд»,


Публічне акціонере товариство «Київметробуд» повідомляє про те, що чергові загальні збори акціонерів ПАТ «Київметробуд» у встановлений законодавством строк (до 30 квітня 2020 року) скликатись та проводитись не будуть в звязку з запровадженням на території України заходів запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, встановлених Постановою №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року.

Відповідно до роз’яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, розміщеного на сайті комісії 17 березня 2020 року, проведення у встановлений законодавством строк загальних зборів акціонерів порушуватиме встановлені на період карантину санітарні правила і норми.

З огляду на наведене вище ПАТ «Київметробуд» повідомляє акціонерів про те, що загальні збори акціонерів ПАТ «Київметробуд» у строк, встановлений законодавством, скликатись не будуть, про що 24 березня 2020 року ухвалено відповідне рішення Наглядової ради Товариства.

Про дату і місце скликання та проведення загальних зборів акціонерів ПАТ «Київметробуд» повідомить додатково шляхом розміщення відповідного оголошення на власному веб-сайті та шляхом направлення акціонерам відповідного повідомлення.


Керівництво ПАТ «Київметробуд»


Метро на Виноградар
Друзі!

Представляємо вашій увазі офіційний сайт, присвячений будівництву метро на Виноградар!


Тут ви знайдете актуальну і найбільш достовірну інформацію, яка стосується проекту, а також регулярні фотозвіти з будівельних майданчиків.

Сайт поки знаходиться в стадії наповнення, тож якщо у вас є пропозиції або зауваження, будемо раді їх дізнатися!
Увага! Спроба рейдерського захоплення.

Повідомляємо, що вже вдруге, 21 січня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань всупереч чинній Ухвалі Господарського суду Київської області по справі № 911/3136/19 від 19.12.2019 року було внесено запис про незаконну зміну Генерального директора ПАТ «Київметробуд».
Попередня спроба зміни генерального директора, яка відбулась 27 грудня 2019 р., вже була відмінена наказом Міністра юстиції #4296/5 від 28.12.2019, але Приватний нотаріус Змисловська всупереч чіткій забороні змінювати директора товариства, що встановлена ухвалою суду, зареєструвала чергового незаконно обраного директора товариства.
Дані дії є ні що інше, як прояв тривалої спроби рейдерського захоплення Товариства Микитасем, прямого та незаконного втручання у господарську діяльність ПАТ «Київметробуд» з метою заволодіння та розтрати наявних у Товариства активів та коштів. 
Правову оцінку діям таких осіб мають дати суди та правоохоронні органи за результатами розгляду відповідних заяв, поданих акціонерами та Товариством  з метою захисту їх  порушених інтересів.   
Нагадуємо, що 17 грудня 2019 року  була спроба рейдерського захоплення управління Товариством шляхом проведення позачергових зборів акціонерів Товариства особами, які не мали на те повноважень та з численними грубими порушеннями чинного законодавства України.
Не зважаючи на поширювані неправдиві заяви, Товариство працює в штатному плановому режимі і виконує взяті на себе зобовязання перед замовниками, включно з зобов’язаннями по будівництву двох станцій метро Сирецько-Печерської ліній на житловий масив Виноградарь. Метро будується у відповідності до строків та видів робіт, визначених договором до виконання в період з 2018 по 2021 роки.   
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства.

 

МЕТРО В КИЄВІ БУТИ!

З огляду на з’явлення останнім часом  неправдивої інформації щодо ПАТ «Київметробуд» та стану будівництва метро на Виноградар для шановних  киян та гостей міста, наша компанія заявляє.


17 грудня 2019 року  Токарєв О.М., як один із акціонерів ПАТ «Київметробуд», за юридичного та фактичного  сприяння адвокатського об’єднання «Ільяшев і Партнери» зробив незаконну спробу проведення загальних зборів акціонерів та подальшого призначення нового генерального директора підприємства. Сьогодні дане питання вже є предметом розгляду суду, який, сподіваємося, найближчим часом зробить оцінку таким діям. За фактом незаконних дій у Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо спроби зміни генерального директора порушено кримінальну справу.


Товариство, решта акціонерів та трудовий колектив виважено та помірковано ставляться до таких спроб незаконних дій та продовжує чесно та сумлінно виконувати свою роботу.


Ми хочемо запевнити суспільство, що не дивлячись на спроби скомпрометувати роботу наших працівників Товариство працює в штатному режимі: всі системи, включно з технологічними ланцюжками,  функціонують нормально, люди і техніка на всіх будівельних майданчиках активно працюють, метро будується з дотриманням графіку, про що можна пересвідчитися в будь-який день на будівельному майданчику.


За останній рік ми пройшли довгий та тернистий шлях відновлення роботи ПАТ «Київметробуд». Після задоволення заяви пана Метелиці (який намагається знов очолити компанію) щодо складання його повноважень генерального директора ПАТ «Київметробуд» за станом здоров’я у 2018 році товариством було погашено понад 20 млн грн заборгованості по заробітній платі, відновлено виконання раніше укладених договорів, отримано новий портфель замовлень, в тому числі щодо будівництва метро на Виноградар.


Ми виконали одну із надважких задач – не тільки відновили  колектив професіоналів, які змушені були вже звільнитися та шукати нову роботу з причин великої заборгованості із заробітної плати, але і посилили його новими кадрами. Бо будь-який бізнес, будь-які амбітні плани приречені на поразку, якщо у них відсутня основа -   люди, які втілюють всі ідеї в життя. 


Сьогодні саме ці люди кожного дня працюють на благо киян та міста. Вони будують нову гілку метро яку так довго очікували кияни!


Так! Злагоджено працююча компанія зазвичай може стати об’єктом для нападу та спекуляцій лише з єдиною метою – отримання доступу до фінансових ресурсів. Але ми хочемо підкреслити, що в жодному випадку не збираємося порушувати плани щодо будівництва метрополітену та обіцяємо  метро на Виноградар киянам!


Дякуємо нашому колективу за його самовіддану та професійну роботу! 

Наказ Міністерства Юстиції про скасування реєстраційної дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
ПАО «Киевметрострой» благодарит министра юстиции Дениса Малюську за противодействие рейдерскому захвату компании
Благодаря оперативной реакции министра юстиции Дениса Малюськи рейдерскую атаку на ПАО «Киевметрострой» удалось отбить. В Государственном реестре юридических лиц генеральным директором предприятия вновь значится избранный на законных основаниях Василий Кобиль.

Таким образом отменено незаконное решение фиктивного собрания наблюдательного совета «Киевметростроя», сменившее законное руководство компании. Рейдерам удалось через «теневых нотариусов» внести незаконные изменения в Госреестр.

И только оперативная реакция министра юстиции Дениса Малюськи, созвавшего антирейдерскую комиссию и отменившего незаконное изменение реестра, не позволила рейдерам получить доступ к счетам Киевметростроя.

От лица акционеров, руководства и всего коллектива ПАО «Киевметрострой» мы благодарим Дениса Малюську за оперативную реакцию на рейдерский захват предприятия и восстановление справедливости!

Назад Вперед
Наверх
01601 Київ, вул. Прорізна,8