МЕТРО В КИЄВІ БУТИ!

З огляду на з’явлення останнім часом  неправдивої інформації щодо ПАТ «Київметробуд» та стану будівництва метро на Виноградар для шановних  киян та гостей міста, наша компанія заявляє.

17 грудня 2019 року  Токарєв О.М., як один із акціонерів ПАТ «Київметробуд», за юридичного та фактичного  сприяння адвокатського об’єднання «Ільяшев і Партнери» зробив незаконну спробу проведення загальних зборів акціонерів та подальшого призначення нового генерального директора підприємства. Сьогодні дане питання вже є предметом розгляду суду, який, сподіваємося, найближчим часом зробить оцінку таким діям. За фактом незаконних дій у Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців щодо спроби зміни генерального директора порушено кримінальну справу.

Товариство, решта акціонерів та трудовий колектив виважено та помірковано ставляться до таких спроб незаконних дій та продовжує чесно та сумлінно виконувати свою роботу.

Ми хочемо запевнити суспільство, що не дивлячись на спроби скомпрометувати роботу наших працівників Товариство працює в штатному режимі: всі системи, включно з технологічними ланцюжками,  функціонують нормально, люди і техніка на всіх будівельних майданчиках активно працюють, метро будується з дотриманням графіку, про що можна пересвідчитися в будь-який день на будівельному майданчику.

За останній рік ми пройшли довгий та тернистий шлях відновлення роботи ПАТ «Київметробуд». Після задоволення заяви пана Метелиці (який намагається знов очолити компанію) щодо складання його повноважень генерального директора ПАТ «Київметробуд» за станом здоров’я у 2018 році товариством було погашено понад 20 млн грн заборгованості по заробітній платі, відновлено виконання раніше укладених договорів, отримано новий портфель замовлень, в тому числі щодо будівництва метро на Виноградар.

Ми виконали одну із надважких задач – не тільки відновили  колектив професіоналів, які змушені були вже звільнитися та шукати нову роботу з причин великої заборгованості із заробітної плати, але і посилили його новими кадрами. Бо будь-який бізнес, будь-які амбітні плани приречені на поразку, якщо у них відсутня основа –   люди, які втілюють всі ідеї в життя. 

Сьогодні саме ці люди кожного дня працюють на благо киян та міста. Вони будують нову гілку метро яку так довго очікували кияни!

Так! Злагоджено працююча компанія зазвичай може стати об’єктом для нападу та спекуляцій лише з єдиною метою – отримання доступу до фінансових ресурсів. Але ми хочемо підкреслити, що в жодному випадку не збираємося порушувати плани щодо будівництва метрополітену та обіцяємо  метро на Виноградар киянам!

Дякуємо нашому колективу за його самовіддану та професійну роботу!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>