Оголошення про збори акціонерів

Шановні акціонери ПАТ «Київметробуд»,

Публічне акціонере товариство «Київметробуд» повідомляє про те, що чергові загальні збори акціонерів ПАТ «Київметробуд» у встановлений законодавством строк (до 30 квітня 2020 року) скликатись та проводитись не будуть в звязку з запровадженням на території України заходів запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, встановлених Постановою №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року.

Відповідно до роз’яснення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, розміщеного на сайті комісії 17 березня 2020 року, проведення у встановлений законодавством строк загальних зборів акціонерів порушуватиме встановлені на період карантину санітарні правила і норми.

З огляду на наведене вище ПАТ «Київметробуд» повідомляє акціонерів про те, що загальні збори акціонерів ПАТ «Київметробуд» у строк, встановлений законодавством, скликатись не будуть, про що 24 березня 2020 року ухвалено відповідне рішення Наглядової ради Товариства.

Про дату і місце скликання та проведення загальних зборів акціонерів ПАТ «Київметробуд» повідомить додатково шляхом розміщення відповідного оголошення на власному веб-сайті та шляхом направлення акціонерам відповідного повідомлення.

Керівництво ПАТ «Київметробуд»

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>