Увага! Спроба рейдерського захоплення.

Повідомляємо, що вже вдруге, 21 січня 2020 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань всупереч чинній Ухвалі Господарського суду Київської області по справі № 911/3136/19 від 19.12.2019 року було внесено запис про незаконну зміну Генерального директора ПАТ «Київметробуд».
Попередня спроба зміни генерального директора, яка відбулась 27 грудня 2019 р., вже була відмінена наказом Міністра юстиції #4296/5 від 28.12.2019, але Приватний нотаріус Змисловська всупереч чіткій забороні змінювати директора товариства, що встановлена ухвалою суду, зареєструвала чергового незаконно обраного директора товариства.
Дані дії є ні що інше, як прояв тривалої спроби рейдерського захоплення Товариства Микитасем, прямого та незаконного втручання у господарську діяльність ПАТ «Київметробуд» з метою заволодіння та розтрати наявних у Товариства активів та коштів.
Правову оцінку діям таких осіб мають дати суди та правоохоронні органи за результатами розгляду відповідних заяв, поданих акціонерами та Товариством з метою захисту їх порушених інтересів.
Нагадуємо, що 17 грудня 2019 року була спроба рейдерського захоплення управління Товариством шляхом проведення позачергових зборів акціонерів Товариства особами, які не мали на те повноважень та з численними грубими порушеннями чинного законодавства України.
Не зважаючи на поширювані неправдиві заяви, Товариство працює в штатному плановому режимі і виконує взяті на себе зобовязання перед замовниками, включно з зобов’язаннями по будівництву двох станцій метро Сирецько-Печерської ліній на житловий масив Виноградарь. Метро будується у відповідності до строків та видів робіт, визначених договором до виконання в період з 2018 по 2021 роки.
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>