УВАГА стопфейк! Рейдери розповсюдили неправдиву інформацію щодо ПАТ «Київметробуд»

Сьогодні у деяких ЗМІ з’явилися публікації про звільнення директора ПАТ «Київметробуд» Василя Кобіля. Підприємство офіційно заявляє, що керівник працює на своїй посаді і продовжує виконувати роботу.
«Задля своїх інтересів рейдери дискредитують моє ім’я та ділову репутацію і замовляють фейкові матеріали. Але ми робитимемо все, щоб не допустити захоплення підприємства, яке відповідально працює для міста і реалізовує, напевне, найважливіший інфраструктурний об’єкт – метро на Виноградар», – заявив директор ПАТ «Київметробуд» Василь Кобіль.
Нагадаємо, що 17 грудня у публічному акціонерному товаристві «КИЇВМЕТРОБУД» відбулася спроба рейдерської атаки. Це сталося під час проведення позачергових зборів акціонерів. Використовуючи підроблений пакет документів, за підтримки загону «тітушок», було здійснено спробу встановити контроль над підприємством.
Представники ПАТ «Київметробуд» офіційно звернулись до правоохоронних органів з метою недопущення протиправних дій, що можуть привести до захоплення підприємства та зупинки будівництва метрополітену для столиці.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>