УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА 75-ТУ РІЧНИЦЮ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ.

8 – 9 травня в Україні вшановується подвиг Українського народу та його визначний внесок у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня – День пам’яті та примирення, встановлений Указом Президента України від 2015 року. У цей день вшанувується подвиг українського народу та висловлення поваги всім борцям проти нацизму.9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме 9 травня підписано Акт про беззастережну капітуляцію Гітлеровської Німеччини, що стало кінцем найбільш кровопролитного конфлікту в світовій історії.Схиляємо голови перед відважними героями, що пожертвували своїм життям заради миру у всьому світі. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися.Символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги став червоний мак, який є міжнародним символом пам’яті жертв військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи з 1914 року. Памятаємо. Перемагаємо.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>