Якість та надійність перевірені часом!

16 квітня 2020 виповнюється 71 рік від дня створення Управління будівництва метрополітену в м. Києві – «Київметробуд».
Перша ділянка Київського метрополітену від станції «Вокзальна» до станції «Дніпро» Святошино-Броварської лінії протяжністю 5,2 км з 5 станціями була введена в експлуатацію 6 листопада 1960 року.
З моменту створення Київметробуду колективом збудовано та введено в експлуатацію три лінії метрополітену загальною протяжністю 67,6 км з 52 станціями, головний міський безнапірний каналізаційний колектору місті Києві, підземний комплекс Дністровської ГАЕС і багато інших складних та значущих об‘єктів як в Україні так і її межами!
При будівництві ліній Київського метрополітену та тунелів різного призначення колективом Київметробуду у співпраці з проектними та науково – дослідними організаціями розроблено і впроваджено в будівництво підземних споруд цілий ряд прогресивних технологічних процесів, нових конструкцій, комплексна організація гірничопрохідницьких робіт, інші досягнення науково – технічного прогресу, часто вперше в практиці світового та вітчизняного метро і тунелебудівництва.
 ПАТ «Київметробуд» здатний вирішувати складні інженерні завдання при будівництві різних споруд і будує весь комплекс споруд метрополітену, гірські, залізничні, спеціальні тоннелі та багато інших споруд різного призначення як в Україні так і за її межами.
Якість та надійність перевірені часом!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>